Mzdy dělám pouze okrajově. Mám jednoho zaměstnance s exekucemi. Každý měsíc jsme standardně sráželi na exekuci, na kterou následně přišlo ukončení. Tak jsme začali srážet na další v pořadí. Z té původní nám za ten poslední měsíc přišel přeplatek, chápu správně, že ho mám zaslat též na tu exekuci, kterou hradíme nyní, že ano?
Ano.
ZP
Získejte profesionální odpověď na své otázky z oboru účetnictví a daní. Konzultace probíhají formou e-mailu, online callu nebo osobního setkání.
Taxomat je váš digitální pomocník pro snadné a rychlé vyřešení daní. Získejte přehled, eliminujte chyby a zpracujte daňové přiznání bez zbytečné námahy. Ušetřete čas i starosti – vyzkoušejte Taxomat ještě dnes!