Mám takový trošku blbý dotaz, ale identifikovanou osobu dělám poprvé a nejsem si jistá, jestli podávat KH (kontrolní hlášení) nebo ne? Mají pouze přijaté faktury za Facebook a Google.
IO (identifikovaná osoba) nikdy nepodává KH (kontrolní hlášení). IO v daném případě bude podávat jen daňové přiznání, kde službu z EU uvede na ř. 5 a službu ze třetí země na ř. 12 a z dané služby platí v ČR 21 % DPH.
§ 6h ZDPH
Získejte profesionální odpověď na své otázky z oboru účetnictví a daní. Konzultace probíhají formou e-mailu, online callu nebo osobního setkání.
Taxomat je váš digitální pomocník pro snadné a rychlé vyřešení daní. Získejte přehled, eliminujte chyby a zpracujte daňové přiznání bez zbytečné námahy. Ušetřete čas i starosti – vyzkoušejte Taxomat ještě dnes!